Forum Moto Szczecinek Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Maszyny rolnicze

 
Odpowiedz do tematu    Forum Moto Szczecinek Strona Główna » Wyposażenie Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Maszyny rolnicze
Autor Wiadomość
kadris
ghostrider


Dołączył: 02 Maj 2021
Posty: 802

Post Maszyny rolnicze Odpowiedz z cytatem
Zastanawiam się czy mamy na forum osoby, które byc może znają się na rolnictwie i trochę podpowiedzą w jakim sklepie części do ciągnika mtz 82 na dzień dzisiejszy opłaca się kupić? Mam na myśli części, które przede wszystkim sa dobre jakościowo, bo cena to dla mnie sprawa drugorzędna. Liczę na jakieś porady i wskazówki z waszej strony.
Wto Gru 14, 2021 19:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Wto Gru 14, 2021 19:15
nickrazdwatrzy
rowerzysta


Dołączył: 13 Gru 2021
Posty: 2

Post Rękawice robocze Lublin Odpowiedz z cytatem
Podczas pracy przy maszynach rolniczych powinieneś mieć rękawice robocze Lublin. Dzięki nim Twoje dłonie pozostaną zadbane.
Pią Gru 17, 2021 09:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mala
doświadczony


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 133

Post Odpowiedz z cytatem
Jak już rozmawiamy o maszynach rolniczych, to musiał przyznać, że sama ostatnio zdecydowałam się na zakup traktora marki ursus Wybrałam tę maszynę, ponieważ polecili mi ją na stronie forum Agrofoto. Polecam wam tam zerknąć ponieważ tam wypowiadają się bardzo dobrzy specjaliści którzy z pewnością będą w stanie odpowiednio wam doradzić
Pią Sty 21, 2022 21:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beren
rowerzysta


Dołączył: 19 Sty 2022
Posty: 3

Post Odpowiedz z cytatem
Macie silniki do traktorów Deutz? Jeśli tak to poszukując części do nich warto zajrzeć do https://www.bthfast.pl/ . Ta firma jest autoryzowanym dealerem Deutz na Polskę, jeśli chodzi o oryginalne jak i zamienne części do różnych modeli silników tego producenta to jak najbardziej do nich warto się zgłosić. Mają rozsądne ceny, świadczą usługi na najwyższym możliwym poziomie, również dotyczące serwisu.
Sob Lut 26, 2022 01:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olie
maniak


Dołączył: 14 Wrz 2021
Posty: 224

Post Odpowiedz z cytatem
No to ja zwróciłam teraz uwagę na firmę https://www.perkozparts.pl/pl/c/OLEJE-AMBRA-AKCELA/1184 - jak chodzi o części oraz oleje do maszyn rolniczych. Z tego co zauważyłam, to mają oni sprawdzone artykuły i dobre jakościowo, także według mnie opłacałoby się zrobić tam zakupy. A czy ktoś z was może też robił tam zakupy? Co możecie napisać na ich temat więcej?
Wto Maj 30, 2023 11:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymek
doświadczony


Dołączył: 03 Mar 2020
Posty: 100

Post Części do maszyn Odpowiedz z cytatem
Maszyny rolnicze, jak wiadomo bez nich codzienna praca na polu byłaby trudna, jeśli nie niemożliwa. Ale to, co jest równie ważne jak sama maszyna, to jakość i dostępność części do maszyn - https://serwis-kop.pl/pl/. W tym kontekście, serwis-kop.pl to miejsce, które powinno zaciekawić każdego rolnika. Bez względu na to, czego potrzebujecie, możecie znaleźć to na ich stronie. Co więcej, oferują oni części zamienne do szerokiego spektrum maszyn, co z pewnością ułatwi zadanie dopasowania tych odpowiednich. Co warto podkreślić, sklep oferuje nie tylko wysokiej jakości części, ale również profesjonalne doradztwo i pomoc w doborze odpowiedniego produktu. W świecie, w którym czas to pieniądz, taka usługa jest nieoceniona.
Sro Mar 06, 2024 13:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sro Mar 06, 2024 13:00
Wyświetl posty z ostatnich:    
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Moto Szczecinek  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online