Forum Moto Szczecinek Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Maszyny przemysłowe - gdzie kupić?

 
Odpowiedz do tematu    Forum Moto Szczecinek Strona Główna » Wyposażenie Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Maszyny przemysłowe - gdzie kupić?
Autor Wiadomość
Majster193
rowerzysta


Dołączył: 21 Kwi 2022
Posty: 1

Post Maszyny przemysłowe - gdzie kupić? Odpowiedz z cytatem
Cześć,

mam do Was niełatwe pytanie. Znacie może jakąś dobrą firmę, która sprzedaje maszyny przemysłowe? Konkretnie chodzi mi o nalewarki, etykieciarki itd. Otwieram swój browar i chciałbym go porządnie wyposażyć. Słyszałem spoko opinie o fimie https://www.krwawafifa.pl/firma/autojet
Znacie ją? Korzystaliście kiedyś z jej oferty lub ktoś z Waszych bliskich/znajomych korzystał?
Proszę o pomoc! Każda odpowiedź jest dla mnie na wagę złota Laughing
Czw Kwi 21, 2022 13:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Czw Kwi 21, 2022 13:15
kadris
ghostrider


Dołączył: 02 Maj 2021
Posty: 802

Post Odpowiedz z cytatem
Powiem Ci szczerze, że ostatnimi czasy coraz mocniej się interesuje maszynami przemysłowymi oraz rolniczymi, ponieważ staram się w niedalekiej przyszłosci otworzyć własne gospodarstwo rolne. Generalnie znalazłem też sklep https://agri-truck.pl/pl/kabina-i-blachy/3983-siedzenie-pe%C5%82ne-c-330-c-360-mf-t-25--5902287067743.html i chcę zapytać czy na przyszłość warto robić u nich zakupy w postaci części do maszyn rolniczych?
Pon Cze 20, 2022 18:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Estella
maniak


Dołączył: 23 Maj 2019
Posty: 303

Post Odpowiedz z cytatem
Przy tym temacie według mnie warto też wspomnieć o takich firmach jak UCS Poznań , ponieważ możecie tam możecie kupić odpowiednie smary, które usprawnią działanie waszych maszyn. Z ich pomocą smarowanie łańcuchów jest niezawodne i całkiem trawłe.
Pon Maj 01, 2023 21:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymek
doświadczony


Dołączył: 03 Mar 2020
Posty: 100

Post System bezpieczeństwa maszyn - lockout tagout Odpowiedz z cytatem
Jeśli mowa o maszynach, to warto też powiedzieć o systemach bezpieczeństwa dla takich maszyn przemysłowych. Jednym z systemów bezpieczeństwa jest lockout tagout https://safetypadlocks.eu/kategoria-produktu/lockout-tagout/ . System Lockout Tagout, znany również jako procedura LOTO, obejmuje serię kroków mających na celu wyizolowanie maszyny lub urządzenia od źródeł zasilania. Tego typu zabieg jest konieczny podczas prac serwisowych, konserwacyjnych lub naprawczych, aby uniknąć niespodziewanego uruchomienia maszyny, które mogłoby zagrozić bezpieczeństwu pracowników. warto na tę kwestię zwrócić szczególną uwagę.
Sro Kwi 24, 2024 12:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sro Kwi 24, 2024 12:56
Wyświetl posty z ostatnich:    
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Moto Szczecinek  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online