Forum Moto Szczecinek Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Torty na zamówienie we Wrocławiu

 
Odpowiedz do tematu    Forum Moto Szczecinek Strona Główna » Sugestie , pomysły Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Torty na zamówienie we Wrocławiu
Autor Wiadomość
Kris
rowerzysta


Dołączył: 23 Sie 2022
Posty: 3

Post Torty na zamówienie we Wrocławiu Odpowiedz z cytatem
Ciasto jest zawsze mile widzianą ucztą i najlepszym prezentem. Od dzieciństwa pamiętamy, jak jeden piękny tort potrafił wnieść tęczową atmosferę do najbardziej szarych wakacji. I od tego czasu żadna specjalna okazja nie będzie kompletna bez tej uczty. Ten produkt jest wręczany na urodziny, aby podzielić się radością z bliską osobą. Kupują ją dla siebie, aby w samotności poprawić sobie humor na nudnej codzienności. Ciasto idealnie pasuje zarówno na uroczyste święto, jak i na spotkanie z przyjaciółmi przy filiżance kawy.

Cukiernia Tortowni oferuje ogromny wybór ciast i deserów według unikalnej receptury, na stronie https://tortynabema.pl/ można obejrzeć katalog i złożyć zamówienie.

Ciasta na zamówienie we Wrocławiu dają tak wiele możliwości wyboru: ozdobne figurki z mastyksu, autorskie projekty na kilku poziomach, żmudna praca ręczna nawet przy najpilniejszym zamówieniu, staranny dobór produktów do tortu i farszu...

Wszystko dla Ciebie! Pozostaje tylko wybrać i kupić tort na zamówienie!
Wto Sie 23, 2022 18:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Wto Sie 23, 2022 18:52
olie
maniak


Dołączył: 14 Wrz 2021
Posty: 224

Post Odpowiedz z cytatem
Możecie też samodzielnie coś upiec, bo dzisiaj to nie jest problem... Nawet na stronie
https://waferspremium.pl/pl/c/Pokemon-Pikachu/209 możecie kupić gotowe dekoracje takie, jak opłatki z motywami postaciami z bajek i nie tylko. Według mnie jest to super rozwiązanie , żeby upiększyć swój tort praktycznie w parę minut.
Czw Sie 31, 2023 12:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Estella
maniak


Dołączył: 23 Maj 2019
Posty: 303

Post Odpowiedz z cytatem
Ja to właśnie lubię piec najróżniejsze ciasta. Właśnie znalazłam teraz sklep Elhandel - posypki cukiernicze, różnorodne akcesoria cukiernicze i planuję u nich dokonać zakupu. Ich oferta wydaje mi się mega korzystna, bo ceny nawet mają atrakcyjne. Ja planuję u nich się też zaopatrzyć
u nich w takie produkty.
Sro Gru 20, 2023 15:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kibolka
rowerzysta


Dołączył: 09 Gru 2018
Posty: 41

Post Odpowiedz z cytatem
Oprócz samego tortu bardzo ważna jest również jego dekoracja. Mój tata ostatnio obchodził sześćdziesiątkę i zamówiliśmy mu w sklepie internetowym Happenings.pl bardzo fajny topper 60 urodziny. Mają tam również takie toppery na inne okazje.
Sob Gru 30, 2023 12:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olie
maniak


Dołączył: 14 Wrz 2021
Posty: 224

Post Odpowiedz z cytatem
No właśnie - może warto byłoby samodzielnie coś upiec. W końcu w sieci można znaleźć najróżniejszego rodzaju przepisy, czy też takie sklepy jak https://waferspremium.pl/pl/c/Noze-cukiernicze/234 - gdzie możecie zakupić cukiernicze artykuły. Czy to noże, czy też najróżniejszego rodzaju dekoracje czy inne rzeczy.
Czw Maj 02, 2024 09:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Czw Maj 02, 2024 09:23
Wyświetl posty z ostatnich:    
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Moto Szczecinek  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online