Forum Moto Szczecinek Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Samochód rodzinny.

Odpowiedz do tematu    Forum Moto Szczecinek Strona Główna » Samochody Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Samochód rodzinny.
Autor Wiadomość
dzoanno
rowerzysta

Post Samochód rodzinny. Odpowiedz z cytatem
Potrzebuje rady. Chcę kupić w najbliższym czasie samochód rodzinny, ale nie wiem na jaki się zdecydować. Musi nadawać się do codziennej jazdy po mieście, mieć duży bagażnik. Mam 3 dzieci, więc przydałby się jakiś wiekszy, żeby było komfortowo i bezpiecznie jak dzieciaki podrosną. Podoba mi się BMW w salonie Bawaria Motors BMW w Jankach, bo miałam okazję zobaczyć. A Wy jakie samochody rodzinne polecacie?
Czw Sty 17, 2019 17:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Czw Sty 17, 2019 17:05
tadziu
rowerzysta

Post Odpowiedz z cytatem
Wybór naszych aut ewaluował, zależnie od tego, jak przybywało w niej członków rodziny. Z poczatku, przy jednym dziecku jeździliśmy Corsą. Potem przy dwójce sprawdził się SUV, a teraz, gdy jesteśmy rodziną 2+3 jeździmy VAN-em. Wybraliśmy VW Tourana. Ma 7 miejsc, ale jeżeli ich nie rozłożysz, możesz korzystać z pokaźnego bagażnika. Auto jest rewelacyjne w eksploatacji, nie pali dużo i sprawdza się zarówno do jazdy po mieście, jak i na dłuższych trasach. Jedyny większy wydatek kosmetyczny, to polerowanie kloszy w serwisie http://www.xenon24.eu/, żeby była lepsza widoczność w czasie jazdy po zmierzchu. Polecam!
Pią Mar 29, 2019 06:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alana
rowerzysta

Post Odpowiedz z cytatem
Tak naprawdę możliwości jeżeli chodzi o wybór samochodu mamy dzisiaj naprawdę wiele. Sama od jakiegoś czasu fajnego samochodu dla siebie. Pomyślałam nawet o czymś takim https://gratka.pl/motoryzacja/mercedes/oi/12876709 . Jak sądzicie, kobie sprawdzi się tutaj jako kierowca, czy jednak lepiej szukać czegoś mniejszego i bardziej zwrotnego? Smile
Sob Sie 10, 2019 19:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mleczko90
rowerzysta

Post Odpowiedz z cytatem
To zalezy co masz na mysli mówiąc rodzinny i jak duza ta rodzina jest.

Wto Sie 27, 2019 14:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mawa
rowerzysta

Post Odpowiedz z cytatem
Pisał, trójka dzieci czyli albo siedmioosobowy, van albo po prostu przestronny samochód ale bezpieczny i komfortowy. Może warto się przejść do salonu Porsche Centrum Sopot, ja tam znalazłam idealny samochód dla siebie i uważam że cayenne świetnie się sprawdzi jako auto rodzinne
Wto Paź 15, 2019 09:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wto Paź 15, 2019 09:10
Skocz do: