Forum Moto Szczecinek Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Części zamienne i oryginalne

 
Odpowiedz do tematu    Forum Moto Szczecinek Strona Główna » O Motórach Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Części zamienne i oryginalne
Autor Wiadomość
mczay
rowerzysta


Dołączył: 21 Lut 2019
Posty: 4

Post Części zamienne i oryginalne Odpowiedz z cytatem
Które części według Was lepiej sprawdzają się podczas naprawy motocykla - są to części zamienne, czy oryginalne? Szukając sklepu, który posiadałby je w swojej ofercie natknąłem się na https://motogar.pl/sklep/ - w ofercie sklepu można znaleźć wyłącznie części oryginalne. Czy kiedykolwiek mieliście okazję złożyć w nim zamówienie? Jeśli tak, to czy moglibyście wypowiedzieć się na jego temat?
Czw Lut 21, 2019 19:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Czw Lut 21, 2019 19:11
Estella
maniak


Dołączył: 23 Maj 2019
Posty: 295

Post Odpowiedz z cytatem
Natomiast jakbyście poszukiwali specjalne węże do spalin samochodowych to możecie w tym kierunku odwiedzić ofertę tego https://www.kuma.pl/kategoria/weze-do-spalin-samochodowych sklepu. Oni mają bardzo dobrej jakości rury, które spełnią wasze wszelkie oczekiwania. Takie, które sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach.
Sro Sty 29, 2020 00:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ester
rowerzysta


Dołączył: 28 Maj 2020
Posty: 2

Post Odpowiedz z cytatem
Ja jednak nie ufam zamiennikom za bardzo

_________________
kamagra 100 mg oral jelly
Czw Maj 28, 2020 23:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stella93
rowerzysta


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 25

Post Odpowiedz z cytatem
Hej, no dobra, skoro o częściach, to co polecacie, ale jeśli chodzi o samochód i to jeszcze Toyotę? Nie mam już bezpłatnych napraw, ale autko jest w sumie naprawdę tanie. Dlatego mocno sobie myślę nad tym, co mam kupić i gdzie szukać odpowiednich komponentów. Na stronie https://2407.pl/toyota-cars widziałam wiele części. Czy już tam kupowaliście? Jak oceniacie w sumie?
Pon Sie 10, 2020 10:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
radekrak
rowerzysta


Dołączył: 30 Paź 2018
Posty: 21

Post Odpowiedz z cytatem
Nie zawsze wszystko musimy kupować oryginalne. Okazuje się, że niektóre części są zdecydowanie specjalnie tak przygotowane, żebyśmy nie musieli się martwić o markę. Co prawda Motoreduktory powinniśmy kupować na poziomie, ale już filtry do samochodu czy motoru mogą być najtańsze. I tak są wymieniane dość często.
Pon Wrz 21, 2020 20:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Estella
maniak


Dołączył: 23 Maj 2019
Posty: 295

Post Odpowiedz z cytatem
Wszystko zależy do jakiego pojazdu szukacie części. Ja przykładowo aktualnie poszukuje dobry czescidobmw.pl bmw sklep, ponieważ też musiałabym podreperować moje auto. Może ktoś z was się orientuje gdzie mogłabym dokonać zakupu? Gdzie można kupić w dobrej cenie przykładowo oryginalne części? Pomożecie?
Pią Lis 20, 2020 13:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama
ghostrider


Dołączył: 06 Lut 2021
Posty: 6197

Post Odpowiedz z cytatem


Zobacz też :



_________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Ceny akcji
Sob Lut 06, 2021 15:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Estella
maniak


Dołączył: 23 Maj 2019
Posty: 295

Post Odpowiedz z cytatem
Często zadajemy sobie również pytanie- czy lepiej postawić na nową część, czy może ją zregenerować. Tutaj http://motoryzacyjna.com.pl/kupno-nowej-turbosprezarki-czy-profesjonalna-regeneracja/ możecie co nieco na ten temat sobie poczytać. Artykuł dokładnie dotyczy turbosprężarki.
Pon Kwi 19, 2021 18:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sarna
rowerzysta


Dołączył: 13 Maj 2021
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
Jest mi potrzebny do auta dobrej jakości wałek rozrządu ale jak miałam kupić ostatnio w serwisie to cenę podali mi kosmiczną. Zauważyłam, że bardzo dobre części hyundai mają w sklep-kia.pl. Ciekawa jestem czy go znacie. Chyba wreszcie trafiłam na sprzedawcę, który proponuje rozsądny cennik i wysoką jakość produktów.
Pią Maj 14, 2021 17:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kadris
ghostrider


Dołączył: 02 Maj 2021
Posty: 772

Post Odpowiedz z cytatem
No to mi są potrzebne części do ciągników skoro już w temacie jesteśmy to może coś podpowiecie? Wiadomo, że internet daje dużo możliwości i sporo fajnych ofert można znaleźć jednak chcę zapytać waszym zdaniem który sklep jest najbardziej wart uwagi?
Nie Paź 17, 2021 15:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymek
125cc


Dołączył: 03 Mar 2020
Posty: 85

Post Części samochodowe Odpowiedz z cytatem
Jeśli poszukujecie różnego rodzaju części samochodowych, czy też innego wyposażenia do swoich aut, typu dywaniki samochodowe https://www.iparts.pl/czesci-samochodowe/dywaniki-podlogowe,102692.html , to zajrzyjcie na stronę iParts.pl. Myślę, że spośród szerokiego asortymentu, znajdziecie to, czego potrzebujecie.
Czw Cze 01, 2023 08:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marek3332
ghostrider


Dołączył: 21 Paź 2020
Posty: 400

Post Odpowiedz z cytatem
Teraz naprawdę bardzo dużo osób powinno skorzystać z https://lawetawaw.pl/ . Po prostu warto skorzystać z tej oferty.
Pon Sty 08, 2024 13:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymek
125cc


Dołączył: 03 Mar 2020
Posty: 85

Post Rozrządy do samochodu Odpowiedz z cytatem
W temacie części samochodowych, warto wiedzieć co nieco na temat rozrządu https://www.ucando.pl/k/rozrzady/U09 . Rozrząd to jedno z tych miejsc w naszych samochodach, na które powinniśmy zwracać szczególną uwagę. Mimo, że może wydawać się jedynie małym i nieistotnym elementem, ma kluczowe znaczenie dla prawidłowego działania silnika. Każda awaria w tym obszarze może prowadzić do poważnych problemów i uszkodzeń w innych częściach silnika. Tak więc, niezależnie od tego, czy jesteśmy entuzjastami motoryzacji, czy tylko codziennymi użytkownikami samochodów, powinniśmy zawsze pamiętać o regularnej kontroli stanu rozrządu. To małe zaniedbanie może kosztować nas dużo nerwów i pieniędzy. Zachowajmy więc odpowiedni szacunek dla naszych mechaników i zadbajmy o nasze samochody tak, jakby były częścią naszej rodziny. Pamiętajmy, że to, co zaniedbamy dzisiaj, może nas drogo kosztować jutro.
Sro Lut 28, 2024 14:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monka
125cc


Dołączył: 31 Sie 2022
Posty: 65

Post Odpowiedz z cytatem
Ja części zamienne też używam w moim aucie i takie kupuję. Bo jednak nie ma co przepłacać za oryginalne, też ważne jakie ubezpiecznie samochodu OC AC wybierzecie. Porównajcie różne oferty.
Czw Mar 14, 2024 15:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Czw Mar 14, 2024 15:22
Wyświetl posty z ostatnich:    
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Moto Szczecinek  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online